t
09125997081
تلوزیون شهری

تلوزیون شهری

tablosazi

 

امروزه از دیگر برند های معتبر بزرگ تبلیغاتی و اطلاع رسانی جامعه ی بشری پس از تابلو های تبلیغاتی و بنر ها و … می توان به تلویزیون های شهری اشاره نمود که به صورت نمایشگر هایی غول پیکر در سطح شهر ها و اکثرا در مکان های پر تردد و میادین و چهار راه ها مشهود می باشند . این نمایشگر هر را می توان در جهت تبلیغات و برند سازی و مراسمات و اطلاع رسانی از پر طرف دار ترین و عین حال جذاب ترین متد تبلیغات نام برد . چرا که علاوه بر پردازش تصاویر و ویدیو های فول اچ دی از بهینه مصرف انرژی نیز برخوردارند .

شرکت تابلوسازی طاهر متشکل از تیم مجرب و مهندسین و اکیپ اجرایی متبهر در زمینه ی ساخت و نصب تلوزیون های شهری طی سالیان متمادی این افتخار را نصیب خود نموده تا در عرصه ی ساخت و نصب و راه اندازی این نمایشگر های غول پیکر در سطح کشور در مدل های منحنی و کروی و دیگر اشکال هندسی با سایر ارگان های دولتی و خصوصی و هم چنین شرکت ها و … همکاری نماید . گروه تبلیغات طاهر فعالیت خود را از سال 1384 علاوه بر ساخت و نصب تعداد بی شماری از تلویزیون های شهری ، در زمینه های گوناگون طراحی و ساخت ال ای دی های روان تک رنگ و فول کالر و هم چنین تابلو ال ای دی های ثابت به صورت گسترده جهت مشتریان عزیز در شهرستان ها و همکاران گرامی آغاز نموده است . از دیگر افتخارات گروه تابلو سازی طاهر می توان به زمینه های همکاری با سایر سازمان های دولتی و خصوصی ( شهرداری ها ، بانک ها ، موسسات ، مساجد ،  نمایشگاه ها و سایر اماکن تجاری و … ) جهت ساخت و اجرای تلوزیون های شهری و ال ای دی های فول کالر ، روان و ثابت اشاره کرد .

صدور ضمانت نامه های کتبی ( بی قید و شرط ) و خدمات پس از فروش از جمله دلایل همکاری تعداد کثیری از همکاران و موسسات و … با گروه تابلوسازی طاهر می باشد .

تلویزیون شهری و اقسام آن :

همان طور که گفته شد تلویزیون شهری همان نمایشگرهای غول پیکر مانیتوری هستند که در مجامع عمومی ( در مدل های گوناگون منحنی ، تخت و گرد و … ) چون ورزشگاه ها ،  بزرگراه ها و غیره به روی پایه های بلندی جهت پخش تیزر های تبلیغاتی و خبری و اطلاعی نصب و راه اندازی می گردند .

تلوزیون های شهری در مجموع به دو دسته ی کلی ایندور (        ) و آتدور (       ) تقسیم می شوند .

تلویزیون های ایندور (           ) عمدتا در فضا های داخلی مثل سالن ها ، تالار و رستوران ها ، مترو ها و فروشگاه ها و … نصب و تعبیه می گردند . این نوع از مانیتورها با ماژول دات پیج کمتری ( فاصله ی مابین لامپ های نوری ) از یکدیگر تشکیل می شوند که مقاومت پایین تری نسبت به ضربات و رطوبت و نور خورشید دارند . رزولویشن این دسته از تلوزیون ها به خاطر دید نزدیک بیشتر از تلوزیون های آتدور (          ) است .

دیگر نوع تلویزیون های شهری مدل آتدور (            ) می باشند که این دسته علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت و گرما و سرما و نور خورشید نیز در مقابل ضربه استقامت بیشتری دارند . این گونه از تلوزیون ها از نظر پردازش تصویر از رزولویشن پایین تری برخوردارند ، ضمن اینکه با کاربرد تکنولوژِی ها ی برتری نسبت به نور آفتاب تصویر و نور بهتری ارایه می دهند . تلویزیون های آتدور (              ) به علت ضد آب و پردازش تصویر در مقابل نور خورشید و استقامت ، اکثرا خارج از سالن ها ( چهار راه ها ، میادین شهری ، بزرگ راه ها ، پارک ها و در مجموع فضاهای خارجی ) نصب و تعبیه می گردند .

حال جهت آشنایی شما عزیزان با نکات فنی در زمینه ی تهیه ی یک تلویزیون شهری اطلاعاتی را به اختصار به طور عامیانه بیان می کنیم .

 

ادرس

N/A

تلفن

N/A

ایمیل

N/A

وبسایت

N/A