تابلو سازی طاهر

تابلو سازی طاهر از سال ۱۳۷۸ تا کنون به لطف خداوند در راستای تحقق تعهدات ملی میهنی مدیران و سرمایه گذاران و تکیه بر تجربه های خود توانسته با شرکتهای مختلف و گوناگون همکاری داشته باشد و رضایت کامل مشتریان خود را بدست آورد.

تابلوسازی چلنیوم

چلنیوم و انواع تابلو چلنیوم

 

چلنیوم یا چلنیوم یکی از بهترین انواع الیاژی است که در صنعت تابلو سازی استفاده می شود .

روکش این تابلو از جنس پلکسی گلاس ساخت کشور تایوان است و با کیفیت بسیار عالی ساخته شده است.

چلنیوم با استیل طلایی یکی از زیباترین و جدید ترین تابلو های چلنیوم است که رنگ زیبای طلایی و ماندگاری رنگ ان از محاسن تابلو چلنیوم طلایی است

ساخت تابلو چلنیوم با پایه ی المینیومی مزایایی دارد از جمله :

  • زیبایی ظاهری
  • دوام و کارایی
  • بهترین انتخاب برای ساخت تابلو برجسته
  • قیمت مناسب

 

 

تابلوسازی طاهر یکی از بهترین سازندگان تابلو چنلیوم در تهران است که تجارب کافی در زمینه طراحی و ساخت تابلو چنلیوم با بهنرین متریال و قیمت مناسب توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید .

قیمت تابلو چلنیوم با توجه به مواد اولیه مورد استفاده در ساخت تابلو متفاوت می باشد که با توجه به اجزای تشکیل دهنده تابلو چنلیوم سنجیده می شود .

ازجمله :چنلیوم- پلکسی گلاس- اس ام دی- منبع تغذیه – پی وی سی تشکیل می گردد .

قیمت رول چنلیوم و پلکس گلاس بر روی قیمت تابلو چنلیوم تاثیر گذار است .

تابلو چلنیوم چیست

چلنیوم channeliumیا چنلیوم ترکیبی از channel+aluminiumکه به معنی کانال یا جسمی u شکل است.

این نام گذاری به ان دلیل است که با چسباندن حروف چنلیوم گوشه های کلمات به شکل Uدر می اید و پاییه های ان از الومنیوم ساخته شده است

انواع تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم ان دسته از تابلو هایی است که با ورود به عرصه تبلیغات محیطی و تابلوسازی توانسته جایگاه خوبی برای خود در این صنعت کسب کند .

این تا بلو از جمله تابلو های حروف برجسته می باشد.

این گونه تابلو ها از جنس پلکسی گلاس در رنگ های مختلف ساخته می شود .

نور پردازی این تابلو هااز طریق ال ای دی انجام می شود .

این تابلو ها قابل نصب بر روی سنگ ,ام دی اف,کامپوزیت ,چوب ,pvcمی باشد .

انواع تابلو چلنیوم ترکیبی عبارت اند از:

چلنیوم ساده:این مدل از حروف چنلیوم از ظاهری ساده در رنگهای مختلف پلکسی گلاس و همچنین رنگهای متفاوت لبه چنلیوم ساخته می شوند.

چلنیوم پلکسی دوبل: تفاوت این مدل از حروف چلنیوم با حروف چنلیوم ساده ، استفاده از دو پلکسی گلاس با رنگ های متفاوت می باشد ، که استفاده از پلکسی گلاس در دو رنگ متفاوت در تابلو چلنیوم ، باعث زیبایی و دید بهتر تابلو خواهد شد.

 چلنیوم فولکالر:SMD های فول کالر با ریموت کنترلر مخصوص ، قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ را دارند که استفاده از آنها در تابلو چنلیوم نیز می تواند معرف نوع دیگری از تابلو های چنلیوم در صنعت تابلو سازی باشد.

 چلنیوم rgb:تابلوهای چنلیوم RGB با استفاده از SMD های RGB ، کنترلر و پلکسی گلاس سفید ساخته می شوند.این تابلو ها هفت رنگ مختلف را از خود به نمایش می گذارند

چلنیوم پانچ:حروف برجسته چنلیوم پانچ به دلیل دارا بودن اشکال مختلفی مانند دایره ، ستاره و … که روی پلکسی گلاس توسط دستگاه لیزر برش داده می شود ، نور SMD را از قسمت های برش داده شده عبور می دهد ، که همین امر باعث شکست نور در تابلو خواهد شد و با عبور از کنار آن شاهد نمایی زیبا و چشم نواز خواهیم بود.

 چلنیوم کریستال:تابلو چلنیوم کریستال از دیگر حروف های جدید چنلیوم به شمار می رود.ساخت این مدل از حروف چلنیوم با استفاده از پلکسی گلاس شیشه ای و دانه های کریستال انجام می شود که در نوع آوری ، از حروف های برجسته بسیار زیبا به شمار می روند

چلنیوم با استیل طلایی:رنگ زیبای طلایی با استیل براق یکی از بهترین انتخاب ها برای ساخت این نوع تابلو می باشد .

جنس استیل به دوام و زیباسس این نوع تابلو افزوده است .

حروف وکیوم :حروف وکیوم از جمله حروف های زیبا و با دوام است که می توان به صورت ترکیبی با استیل به کار برد.

دیدگاهتان را بنویسید