تابلوسازی طاهر

5/5 - (1 امتیاز)

 تابلو سازی طاهر با اخذ گواهینامه ی کسب از اتاق اصناف کشور و اتحادیه ی تابلوساز  ان مختلف در سطح تهران آمادگی خود را جهت طراحی ، ساخت و اجرای مدرن ترین پروژه های به روز تبلیغاتی در تمامی نقاط کشور اعلام می دارد .

شرکت تابلو سازی طاهر 

ارایه خدمات تابلو سازی خود را در طیف وسیعی از استان های کشور از سال 1382 آغاز نموده است . گروه تابلوساز  طاهر با استفاده از گرافیست هایی نو اندیش و خلاق و هم چنین با کادری مجرب از استاد کاران ، سازنده و نصاب های کار آموزه طی سالیان متوالی به طور روز مره در حال تهیه و ساخت انواع پرو ژه های مدرن تبلیغاتی بوده و می باشد کارگاه تابلوسازی تهران با استفاده از به روز ترین دستگاه های روز دنیا نمای محیط شما را به نحو احسنت توسط ابر برنامه های گرافیکی با خلاقیت های متنوع در امر جلوه سازی های زیبای بصری گامی موثر طی 15 سال ماضی نهاده است .

تابلوساز طاهر بدون هیچ گونه دریافت حق العملی به صورت رایگان محیط پیرامون دفاتر ، شرکت و محل کسب شما را با در نظر گرفتن هزینه های بهینه ی مالی و انرژی ضمن توجه به بیشترین بازخورد منافع اقتصادی شما با برنامه های گرافیستی سه بعدی طراحی و تقدیم می دارد . لذا از این رو است تابلوساز طاهر توانسته بدین گونه طی سالیان متمادی به انبوه مشتریان خود از شرکت ها و موسسات دولتی گرفته تا برند های بزرگ خصوصی و … افزایش روز افزون و قابل توجهی داشته باشد . از دیگر دلایل موفقیت های قابل تامل تابلو سازی طاهر در زمینه ی بهبود روز افزون در امر مشتری مداری استفاده از برند های معتبر در مواد مصرفی اولیه در زمینه ی تابلو سازی می باشد .

شرکت تابلوطاهر کلیه مصالح و مواد استفاده شده در صنعت تابلوسازی خود را از الی یک پانزده سال ( بستگی به نوع متریال ) جهت رضایت مندی و اطمینان خاطر ضمانت نامه ی کتبی صادر می کند . و کلام آخر اینکه شما عزیزان آخرین استعلام قیمت را به تحقیقات به عمل آورده از شرکت تابلو ساز طاهر بخواهید . از اعتماد شما سپاسگذاریم .

 

دکمه بازگشت به بالا