تابلوسازی لایت باکس

لایت باکس مگنتی :

لایت باکس آهنربایی یا لایت باکس مگنتی یکی از لایت باکس های بسیار باریک طراحی و تولید شده است.

لایت باکس های مگنتی ضخامت 2 سانتی متر همراه با فریم آلومینیومی نقره ای ، نور صفحه درخشان اس ام دی و قابلیت روشن کردن تصویرهای چاپ بک لیت را دارد. نور پردازی لایت باکس مگنتی به کمک اس ام دی صورت می گیرد و روشنایی نهایی آن از منبع تغذیه 12 ولتی است. لایت باکس مگنتی بیشتر در مکان هایی مثل : مترو، فرودگاه، ترمینال ها ، بیمارستان ها و … به کار می رود.

ساختار لایت باکس مگنتی :

لایت باکس مگنتی از فریم آلومینیومی 2 سانتی متری و صفحات نورانی داخلی و پلکسی گلاس 2 میل آهنربایی تشکیل شده است.

ابعاد لایت باکس های مگنتی :

لایت باکس های مگنتی از اندازه 30 در 40 سانتی متر برای کوچکترین اندازه تا ابعاد 80 در 180 سانتی متر برای بزرگترین اندازه استفاده می شود.

مزایا و معایب لایت باکس مگنتی :

معایب تابلو لایت باکس مگنتی ابعاد محدود قابل ساخت آن که حداکثر 80 در 180 است ،

مزایای این تابلو تعویض راحت چاپ آن است ، نصب راحت و ساخت دو طرفه و امکان ساخت آن به صورت ضد آب از دیگر مزایای آن است.  

تابلو لایت باکس چلنیوم :

تابلو چلنیوم یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی است که در انواع مختلفی ساخته می شود و بیشتر مشتری ها این تابلو را به شکل حروف برحسته می شناسند ، ساخت تابلو چلنیوم به شکل حروف برجسته به عنوان یک تابلو تبلیغاتی به شمار می رود که یکی از موارد پرکاربرد و پر استفاده بین مشتری ها قرار می گیرد. در واقع این تابلو بین حروف برجسته از پر سفارش ترین تابلوها است. اما یکی دیگر ار انواع تابلو چلنیوم که این روزها از آن استقبال می شود تابلو لایت باکس چلنیوم همراه با چاپ استیکر است ، به طور کلی تابلوهای چلنیوم با استفاده از رول چلنیوم ، پلکسی گلاس ، پی وی سی و اس ام دی ساخته می شوند که در ساخت تابلو لایت باکس چلنیوم استفاده می شود فقط تنها فرقی که دارد این است که استیکر به عنوان چاپ در آن به کار می رود.

تابلو لایت باکس پلکسی :

تابلو پلکسی معمولاً از جمله تابلوهایی است که حروف برجسته آن شاخصه ای برای معرفی آن به شمار می رود. به دلیل وجود حروف برجسته می توانیم استفاده زیاد این تابلو را در بیشتر نمادهای تبلیغاتی به راحتی مشاهده کنیم.

تابلو پلکسی در مقابل گاز ازن و اشعه ماورا بنفش و سایرشرایط جوی مقاوم تر و پر دوام تر است.

تابلو پلکسی را نمی توان به راحتی در فضاهای داخلی از آن استفاده کرد زیرا به دلیل این که ضخامت زیادی دارد نمی تواند شفافیت و زیبایی خود را آن طور که باید نشان دهد و به دلیل ابعاد و فرم خاصی که دارد گاهاً با محدودیت هایی روبرو می شود.

قیمت تابلو لایت باکس :

برای اطلاع از قیمت تابلوها و سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *